Wylot:
Przylot:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie
Dorośli (od 18 lat)
Dzieci (do 2 lat)
Bilety Lotnicze Dubaj

Centrum rezerwacja biletów lotniczych, wszystkie linie lotnicze, promocyjne ceny na przeloty do Dublina – Zjednoczone Emiraty Arabskie. Rezerwuj tanie loty do Dubaju lub zadzwoń do naszych konsultantów, infolinia czynna 7 dni w tygodniu.

Miasto Dubaj - Zjednoczone Emiraty Arabskie

Dubaj to ważne miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich, w tym stolica emiratu Dubaj. Słyszy się o nim ostatnio coraz więcej, głównie dzięki jego niecodziennej, futurystycznej architekturze i przyprawiających o zawrót głowy, gospodarczych inwestycjach.

Do Dubaju sprowadza się coraz więcej przybyszów nie tylko z całej Azji, ale także z Europy. Miasto przyciąga swoimi nowatorskimi rozwiązaniami finansowymi i terytorialnymi. To właśnie tu powstały słynne sztuczne wyspy Palm Islands, na których powstał luksusowe rezydencje mieszkalne, bijące rekordy popularności. Kontrowersje budzi także inwestycja The World, czyli sztuczne wyspy ułożone w kształcie mapy kuli ziemskiej. W planie jest jeszcze kilka potężnych projektów budowlanych, których realizacja wydaje się graniczyć ze zdrowym rozsądkiem. Miasto intensywnie się rozrasta i szokuje nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Razem z rozbudową postępuje także rozwój tutejszego zaplecza turystycznego.

Dzisiaj Dubaj ma także szeroką ofertę kulturalną. Znajduje się tu kilka słynnych na całym świecie teatrów, w tym jeden w podwodnym hotelu. Warto zwiedzić Muzeum Dubajskie, które stanowi kompendium wiedzy o tradycjach emiratu Dubaj, a także tzw. Dom Szejka Saeed al-Maktouma, który prezentuje historię przemiany Dubaju w nowoczesną metropolię. W mieście znajdziemy ponadto liczne centra handlowe, restauracje i kluby nocne, często działające przy popularnych hotelach.

Copyrights © 2011-2012. Tanie Loty Dubaj - Bilety Lotnicze do Dubaju is proudly powered by WordPress