Wylot:
Przylot:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie
Dorośli (od 18 lat)
Dzieci (do 2 lat)
Bilety Lotnicze Dubaj

Centrum rezerwacja biletów lotniczych, wszystkie linie lotnicze, promocyjne ceny na przeloty do Dublina – Zjednoczone Emiraty Arabskie. Rezerwuj tanie loty do Dubaju lub zadzwoń do naszych konsultantów, infolinia czynna 7 dni w tygodniu.

Lotnisko Dubaj (DXB)

Dubaj posiada duży port lotniczy, oddalony o ok. 5 km od centrum miasta. Lotnisko Dubai International Airport (DXB) jest nowocześnie zaprojektowane i stanowi ważny węzeł komunikacyjny Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Posiada trzy terminale, z czego ostatni zajmuje się tylko obsługą linii lotniczych Emirates. Podobnie, jak w przypadku strategii dynamicznego rozwoju samego Dubaju, zarząd Emirates chce tak poszerzyć zasięg linii, żeby osiągnąć cel, jakim są połączenia lotnicze Dubaju ze wszystkimi najważniejszymi miastami na świecie. Nierealne? Gospodarka Dubaju wskazuje na braki w jego strategiach finansowych, a jednak inwestycje postępują do przodu. Możemy się więc spodziewać, że również linie Emirates osiągną kiedyś zamierzony cel.

Lotnisko w Dubaju ma dodatkowo szeroką ofertę dla przebywających tam podróżnych. Znajdziemy tu nie tylko wygodne restauracje i kafejki, ale także perfumerie i eleganckie sklepy z technologicznymi nowinkami. Organizatorzy lotniska zadbali również o komfort pasażerów czekających na przesiadkę do kolejnego samolotu – jak nigdzie indziej panują tu warunki do odpoczynku w podróży. Mogą temu służyć specjalne pomieszczenia z leżakami dla podróżujących. Zainteresowani mogą również skorzystać z hotelu wysokiej klasy, w którym pokoje można wynajmować na godziny. Taki luksus ma oczywiście swoją niebagatelną cenę ok. 50 dolarów za godzinę. Ale w końcu nie codziennie jesteśmy w pięciogwiazdkowym hotelu na lotnisku w Dubaju.

Oferta lotniska wykracza jednak poza standardowy handel, czy noclegi. Możemy tu skorzystać również z porady medycznej, poczty, zajrzeć do fitness-clubu, a nawet odwiedzić meczet. Miasto ma w planach budowę największego na świecie lotniska. Ogromny port lotniczy docelowo ma obsługiwać 160 milionów pasażerów rocznie. Ma temu posłużyć pięć pasów startowych i zaawansowana organizacja ruchu turystycznego, obejmująca też rozrywkę i bazę noclegową. Inwestycja ma zamknąć się w kosztach wysokości 32 miliardów dolarów i być w pełni gotowa w 2017 roku. Można się spodziewać, że nowoczesne lotnisko w Dubaju będzie swojego rodzaju ultranowoczesnym miastem w mieście.

Copyrights © 2011-2012. Tanie Loty Dubaj - Bilety Lotnicze do Dubaju is proudly powered by WordPress